Kniha návštěv

Datum: 09.11.2009

Vložil: Laďka

Titulek: Re: braček

Ahoj,
až dnes jsem objevila tvůj vzkaz, tak se omlouvám za pozdní odpověď.
Moc mě těší, že jste se ozvali a že se vám naše stránky líbí. Bohužel jsem teď neměla moc času je aktualizovat a přidat nové fotky, ale určitě to napravím. V srpnu (auguste) jsme vzali Bastiho s sebou na dovču do CHorvatska a zvládl to úžasně, mám spoustu fotek, jak šel poprvé do moře a pořád olizoval tu slanou vodu a pořád to nemohl pochopit... Jinak chodíme na agility, to jej moc baví a je šikovný - to spíše já mu to někdy kazím :-) Také chodíme na výcvik, tak děláme pokroky , ale nevím jak Neo, ale Basti je fajnovka a nerad si lehá na studenou zem a bláto, kaluže obchází.... No ale nejraději lítá po lese a vyštěkává stopu, škoda , určitě jsou na to dobří, ale na lovecké zkoušky nemám čas, ani nevím, jak jej připravit, ale jsou na to všichni moc šikovní, Nina jejich sestra je má a dokonce vyhrála. Vůbec celý tento jejich vrh je moc a moc podařený, sestřičky v Rusku jsou šampiónky... pošli mi fotku Nea, ať vidím, jak vypadá a jestli jsou si opravdu tak podobní. Jinak my pojedeme 6.12. do Nitry na výstavu, nepojede tam ?

Tak moc vás oba zdravíme, Laďka a Basti ( Nimbo)





Zpět na diskuzi