RODOKMEN

 Bastien se podle rodokmenu jmenuje Nimbo Sun Neptun

otec Junior Dei Sette Camini (Itálie)

matka Fiorentia Sun Neptun (Slovensko)


 


Životopis

Bastien se narodil 1.10.2007 a k nám domů jsme si jej přivezli 23.11. Nebylo to ale vůbec jednoduché jej získat.

Začalo to tím, že jsem našla na internetu stránky chovné stanice Sun Neptun v Piešťanech a uviděla jsem tam nádherného beagla - italského junior šampióna a hned jsem věděla, že jestli chci štěně beagla - tak od tohohle krasavce ! A zrovna měli v této stanici štěňátka - jeho štěňátka. Hned jsem zajásala, ale hned jsem zase splihla - všechna jsou už zamluvená.  No, ale u jednoho to není úplně jisté - má mít totiž nového páníčka v Rusku a měl by za ním letět až do Vladivostoku ! A není jisté, jak se podaří domluvit letenku atd, atd... Moje naděje ! Hned jsem poprosila chovatelku, jestli by mi mohla poslat nějkou fotku tohoto drobka - a byla to láska na první pohled - blesk z čistého nebe - prostě byl tak nádherný, tak sladký, že jsem okamžitě věděla, že buď budu mít tohoto psa nebo prostě vůbec žádného!!! Celý den jsem pak jen seděla v kanceláři u počítače a pořád dokola si toužebně prohlížela toho rozkošného drobečka. Ten den jsem nebyla schopna nic jiného dělat. Když přišel manžel a uviděl ho, bylo rozhodnuto. Začali jsme vyjednávat a dopisovat si, no nebudu to prodlužovat, prostě nakonec jsem to ukecala a štěňátko si vybojovala ! Nakonec i chovatelka byla ráda, že budeme blízko, že se můžeme navštěvovat a vídat a hlavně, že nemusí letět do Moskvy a odtud ještě 12000 km v té "ruské" zimě ! Kdo ví,jak by tu cestu přečkal.

No a pak jsem se na něj přijela podívat, zrovna jsem zaplatila zálohu, protože nebylo o čem přemýšlet. Dcera ani syn o ničem nevěděli, tajili jsme to do poslední chvíle. Tajně jsem nosila domů do sklepa "psí" nákupy, pelíšek,hračky apod. , tajně si pod peřinou četla knížku o beaglech a tajně se moc a moc těšila, co tomu řeknou.

Jednoho dne jsem oznámila, že jedu koupit společný dárek na vánoce. Jelikož jsme měli už delší dobu pokaženou televizi, všichni si mysleli, že to bude nová telka (tak proč takové tajnosti, že). Když pak přišli večer domů a uviděli na zemi tu chlupatou kuličku, byli v šoku. Nemohli ani uvěřit, že jsem nám prostě koupila PSA ! Pořád čekali, kdy řeknu, že to mám pro někoho známého a že u nás jenom počká. Byla to úžasná eufórie, nadšení a štěstí ! Překvapení s velkým P ! Od té chvíle je prostě naším dalším členem rodiny, náš miláček.